Viking Agency
Viking Agency   »   Aktuality   »   Jsme tady pro vás i letos!

Jsme tady pro vás i letos!

uveřejněno 24.03.2021, autor Slonina

Přestože byl rok 2020 pro všechny velmi těžký a řadu společností i nás stál spoustu sil i peněz, přežili jsme jej a jsme tady pro vás i v roce 2021! Chystáte nějakou akci a nejste si jistí, že se bude konat? Nevadí! Kontaktujte nás a připravme se na tu lepší eventualitu - že virus porazíme a začneme zase žít normálně! A není nic lepšího, než to poté oslavit se svou rodinou, kolegy, či zaměstnanci!

Jsme tady pro vás už nyní, abychom vše dopředu řádně připravili a jen čekali na tu chvíli, kdy se budeme opět moci společně pobavit. Jsme vybavení technicky, personálně, ale zejména jsme plní nápadů a chuti do práce. Nebojte se nás kontaktovat, ať už chystáte gigantickou oslavu kulatého výročí společnosti, či jen teambuilding v malém kolektivu. Přes dvacet let jsme to zvládali bez problémů a není tedy důvod, abychom to nezvládli i v době pokoronavirové. Vždyť jsme i v roce 2020 dokázali uspořádat třicítku akcí, čímž jsme zřejmě rekordmany v České republice! 

Pokud nic neplánujete, ale máte zájem podpořit některé z našich dlouholetých projektů, které pro veřejnost už nyní chystáme, neváhejte nás kontaktovat také. Podpořte například nadějné talentované hudebníky v rámci 20. ročníku naší mezinárodní soutěže LÍHEŇ Líheň 2020 (lihen.cz), 12. ročník adrenalinové soutěže Útěk v řetězech ÚTĚK V ŘETĚZECH 12: Dvanáct znamení zvěrokruhu (utekvretezech.com), či jiné zajímavé projekty. Veřejnost vám bude vděčná a my samozřejmě také!

Odložme na chvíli současné starosti a společně se připravme na lepší zítřky!

Vikingové jsou tady po staletí a budou i letos! Buďte u toho s námi!!!