Viking Agency
Viking Agency   »   Aktuality   »   Letní sezóna snad nekončí!

Letní sezóna snad nekončí!

uveřejněno 12.11.2018, autor Slonina

Ačkoliv by se zdálo, že s koncem měsíce září začíná většina agentur odpočívat po náročné letní sezóně a nadechovat se k té zimní plné vánočních večírků, i letos je u Vikingů opak pravdou! Akce pod širým nebem jako by ani s ochlazením nekončily a tak jsme ještě stále neukončili letní sezónu!

Zhodnotit by se nicméně dala velice snadno. Opět jsme uspořádali přes sto akcí od těch menších, přes účast na těch gigantických, až po řadu velice zajímavých pro naše ctěné klienty. I tento rok se nesl ve znamení výročí a tak jsme například se značkou VELUX oslavili dvacáté výročí její české pobočky BKR ČR ve Vyškově, či připravili významné devadesáté výročí prvoligového holekového klubu HC Havířov, jehož jsme dlouholetým sponzorem. Ve vlastní režii jsme uspořádali jubilejní desátý vězeňský adrenalinový desetiboj Útěk v řetěezch, či sedmnáctý ročník největší klubové soutěže amatérských hudebníků Líheň a podpořili i letos mnoho neziskových akcí. 

Vikingové vždy vynikali spíše činy, než řečmi, proto ani tentokrát nečekejte více! O co skromnější jsme texty na svých stránkách, o to více práce a času jsme schopni a ochotni věnovat svým klientům!!!