Viking Agency
Viking Agency   »   O společnosti

Vítejte na stránkách společnosti Viking agency!


Vítejte na stránkách společnosti Viking agency!

Společnost Viking agency je produkční agenturou věnující se komplexnímu pořádání kulturních, sportovních a společenských akcí. Pod tímto názvem je zapsána od roku 2005, nicméně její historie sahá do roku 1999, kdy uspořádala první akci ve vlastní režii. Výkonný a kreativní tým, ověření dodavatelé a roky zkušeností dělají z Viking agency společnost vyhledávanou malými i velkými klienty. Návštěva těchto stránek vás jistě přesvědčí, že jedním ze spokojených klientů můžete být v budoucnu i VY!

Historie

Historie společnosti Viking agency se začala psát roku 1999. Tehdy na přání obyvatel města Havířova uspořádali dva budoucí společníci agentury hudební festival Inkubátor. K festivalu posléze přibyly další projekty, které již byly pořádány pro město Havířov, okolní obce a další klienty. Spolupráce pokračovala obohacením dvoučlenného týmu, nárůstem zájmu o pořádání akcí ze strany klientů a vyvrcholila v roce 2005 zápisem (do té doby pracovního) názvu společnosti Viking agency. Agentura do té doby nabrala na síle a stala se například pořadatelem největší akce moravského pivovaru Radegast – Radegast dne v Nošovicích, kterou přebrala ve stavu sedmitisícové návštěvnosti a dokázala ji během několika let pozvednout na 30.000 návštěvníků. Nicméně požadavky klientů šly za dobu existence Viking agency mnohem dále a proto agentura značně rozšířila portfolium svých služeb.

Současnost

Viking agency v poslední etapě své dosavadní činnosti značně rozšířila portfolium svých služeb. Nabízí klientům zejména komplexní pořádání akcí od zajištění umělců, přes techniku, catering, odborný personál, produkci, až po veškeré legislativní náležitosti. V pořádání firemních eventů, párty, či večírků má Viking agency bohaté zkušenosti a splní téměř jakékoliv požadavky. Nejvíce si tým agentury zakládá na netradičních přístupech a vysoké originalitě vlastních nápadů. Záleží pak jen na klientovi, jakou cestou se chce vydat – společnost Viking agency každou cestu ráda připraví… V posledních letech se společnost díky zvýšené poptávce rovněž zaměřila na marketing, organizaci promotion akcí, prezentací, či road show. Uspořádat jakoukoliv významnou událost je pro tým Viking agency vždy výzvou a výsledkem stoprocentního nasazení celého kreativního i produkčního týmu je na druhé straně spokojený klient.

Cíle  

Cílem společnosti Viking agency je nabízet co nejkvalitnější služby a maximální standard péče o klienty. Níže uvedené reference jsou jen stručnou ukázkou spokojenosti klientů.