Viking Agency
Viking Agency   »   Aktuality   »   LÉTO PLNÉ FESTIVALŮ

LÉTO PLNÉ FESTIVALŮ

uveřejněno 30.09.2016, autor Zupko

Na letošní léto jsme byli plně natěšení z důvodů festivalů, na kterých jsme se ukázali a užili jsme si je s vámi. Na festivaly jsme si pro vás letos připravili a dovezli jak kapely ze soutěže Radegast Líheň, tak doprovodný program či technické zajištění.

Jako každý rok jsme s vámi protancovali jak Festival v ulicích tak Colours of Ostrava v tanečním stanu Dance for life od Arcelor Mittal, kde bylo opět hodně rušno a vytancovali jste krásných 350 000,- Kč.

Radegast Adrenalin Park jsme vám jako poprvé letos dovezly až do slovenského Nitranského Rudna na Radegast Legendy, kde jsme si společně s vámi mohli poslechnout legendy, jako jsou Smokie, Michal David, Boney M, Kontrafakt a mnoho dalších. Zapomenout nemůžeme ani na Masters of Rock s kapelami APOCALYPTICA, AVANTASIA a AMON AMART.

Dále jsme pokračovali na velkých hudebních akcích jako byli Beerfest na loukách v Dolní oblasti Vítkovic, Stunt Day v areálu Libros, Slezskoostravský Rock Fest, Radegast Den v nošovickém pivovaru Radegast, či na Technotrase Fajného léta na Úzkokolejové dráze v Osoblaze, Železničního a Hasičského muzea v Ostravě.