Viking Agency
Viking Agency   »   Aktuality   »   PRODUKČNÍ OŘÍŠKY ROKU 2016

PRODUKČNÍ OŘÍŠKY ROKU 2016

uveřejněno 31.12.2016, autor Zupko

I po mnohaleté zkušenosti nám letošní rok připravil krásné produkční oříšky - zajištění tří velkých akcí v jednom dni, 3-denní maraton přes Moravskoslezský kraj a každoroční Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně pro společnost Arcelor Mittal.

První víkend v záři jsme se pěkně zapotili a celý náš tým pracoval na plné obrátky, kdy jsme zajišťovali každoroční Radegast adrenalin park na Radegast dni a Hutnickou olympiádu pro společnost Arcelor Mittal. Mimo tyto velké akce jsme pak pro společnost Donghee Czech z Českého Těšína zorganizovali Family day.

Další náročný víkend se pro nás konal na konci záři, kdy jsme pro společnost SSI Shaefer vytvořili velkolepé oslavy k příležitosti 20. výročí založení pobočky v Hranicích. Tento 3-denní maraton začal již ve čtvrtečních ranních hodinách, kdy jsme začali svážet zahraniční hosty z vídeňského letiště a dalších koutů nejen z Česka. Slavnostní galavečer se pak konal v Brickhouse v Dolní oblasti Vítkovic. A to zdaleka nebylo vše. Další den se pokračovalo slavnostní prohlídkou hranické pobočky a poté opětovný rozvoz hostů. O necelou stovku hostů se postaralo více jak 120 lidí. Tento maraton však tímto nekončil a ve více než půlročních přípravách jsme ještě připravili Den otevřených dveří pro širokou veřejnost na sobotní odpoledne. Kromě prohlídky továrny se návštěvníci mohli těšit na bohatý doprovodný program jak pro děti tak pro dospělé.

A jako již každoročně přelom září a říjná nás nutí se skoro rozkrájet, když zajišťujeme pro společnost Arcelor Mittal prezentační stánek na Mezinárodním strojírenském veletrhu na brněnském výstavišti. Zároveň jsme k této příležitosti připravili slavnostní setkání při výročí 65. let společnosti Arcelor Mittal.