Viking Agency
Viking Agency   »   Aktuality   »   RADEGAST LÍHEŇ 2016 - JUBILEJNÍ ROČNÍK SOUTĚŽE AMATÉRSKÝCH KAPEL

RADEGAST LÍHEŇ 2016 - JUBILEJNÍ ROČNÍK SOUTĚŽE AMATÉRSKÝCH KAPEL

uveřejněno 19.02.2016, autor Bartusek

18.2.2016 odstartovala ve čtyřech klubech, již patnáctým, jubilejním ročníkem největší klubová soutěž amatérských hudebníků s názvem RADEGAST LÍHEŇ 2016. Soutěž před patnácti lety vznikla ve městě Havířov a stala se našim oblíbeným dítětem, které s námi celé ty roky roste a roste a zdravě nabírá na síle i velikosti :-). Děkujeme pivovaru Radegast a městu Havířov za dlouholetou podporu soutěže!!!

Tento dlouholetý projekt pořádá naše agentura Viking agency již patnáctým rokem a na pódiích spřátelených klubů se za celé období soutěže vystřídaly stovky kapel a muzikantů, kteří přijeli z různých koutů republiky předvést své umění a zabojovat o prvenství na této události.

Soutěž se díky našim generálním partnerům, sponzorům, médiím apod. stala již v dávné minulosti největší klubovou soutěží v České i Slovenské republice!!! DĚKUJEME VŠEM!!!

Poslední léta naznačují obrovský nárust a oblibu i v zahraničí, kdy se nám do posledních ročníků hlásí čím dál, tím více kapel z Polska, Slovenska, a přibývají i exotičtější země, jako je Portugalsko, Korea, Irán, Anglie či USA.

Jedná se většinou o zahraniční hudebníky žijící v ČR, ale stále se vztahem ke své zahraniční domovině.

Soutěž RADEGAST LÍHEŇ můžete letos navštívit ve čtyřech moravských klubech a těmi jsou: Bounty Rock Cafe v Olomouci, Barrocko music club v Třinci, Barrák music club v Ostravě a samozřejmě i Jazz klub v Havířově...ve městě, kde tato soutěž před léty vznikla a zapustila své kořeny.

Informace k soutěži naleznete na samostatném webu: www.lihen.cz , či na Facebooku po zadání Radegast Líheň.