Viking Agency
Viking Agency   »   Aktuality   »   Zajímavé novinky v našem portfoliu!

Zajímavé novinky v našem portfoliu!

uveřejněno 08.07.2015, autor Slonina

Opět jsme pro pořadatele akcí a klienty pořídili nové vybavení, které je po nás poptáváno. Nejvýznamnější novinkou je jeden z největších nafukovacích stanů o rozměru 14x18m!!!

Velkoplošný nafukovací stan je oranžovo-šedé barvy s požadavkem na prostor cca 16x18m a vnitřním užitným rozměrem 10x18 m s tubusovým tvarem. Výhodou je rychlá instalace (max. 60 min.) jen s požadavkem na zajištění elektrické energie. Při slunečných dnech je otevíratelný z obou stran a tedy vzdušný, v případě nečasu je možné jej kompletně uzavřít. Samozřejmostí je možnost vybavit jeho vnitřní prostor posezením. K tomuto jsme pořídili další pivní sety ve složení 2x lavice a 1x stůl o délce 220 cm až pro 8 lidí. V této chvíli jsme schopni jednoduše usadit ke stolům na naše sezení na jakékoliv akce až 1500 lidí. 

Další novinkou je atrakce pro děti i dospělé - nafukovací horolezecká stěna. Zde je možné využít ji v jedné chvíli až pro 4 lidi současně. Podrobnosti k atrakcím včetně fotografií již brzy v sekci EVENT SERVIS.